poniedziałek, 27 czerwca 2011

FotQii z imprezki Uli bez Uli xD


Wiec tak... O :00 zaczęła się impra Uli (AnanaseQ). Oczywiście się spóźniłam xD i nie mogłam się ubrać ; > Ula przygotowała kuchnię na melanż, całą w piwie xdd
Ale ponieważ były tam pokemony, to zmieniłyśmy miejsce imprezki na pokój EmoLen. Było suupcio, a potem doszła jakaś Scarlet i Bieber, a potem drugi ! xD Zaczęli nas zadręczać. A Top_Diana przebrała się za pedobeara. xDD I Bieberki zaczęły się kłócić! Ten 1 bił tego 2 i wgl.. xD A ten 2 się zesrał XD Bahahah! Czas na opis zdjęć :D A no i Ula na początku była, a potem zwiała .. ale cóż :p







0. Justinki proszą mnie o chodzenie ; / xD
1. Dżastinek nr.2 ukrywa się przed pedobearem, bo one gwałcą dzieci XD
2. My na różowej lini, czyli męskie pogaduchy xD
3. Ja, luzowa i czeko < 3
4. Ja i czeko :D
5. Walka Biberów! xD Bieber nr. 2 (ciemne włosy) wziął lepszą broń - jego śpiew xD A ponieważ Bieber nie umie się bić, to Bieber nr. 1 przegrał :D
6. Ja z BIEBERKIEEM! xD

sobota, 30 kwietnia 2011

Lista lubianych :P

Każdy ma złotą listę, a ja mam lubianych : D
oto oni:
Naticzka
Louly
Lansuje siee < 33
uluniunia
Top_Diana
i to NA RAZIE tyle... Może o niektórych zapomniałam :P


Uwielbiam Was < 3

Hahaha! Polewka normalnie ...^^



impreza u Iwony (Lansuje siee < 33) z udziałem m.in: Uli (uluniunia) ; ]
Ja jakie zaciśnięte zęby XD Na blogu Uli i Iwony również są fotki...^^
Nigdy tego nie zapomnę xD

piątek, 29 kwietnia 2011

Siemka! < 3



Hejcia! < 3 Jestem Julaa, czyli slimshadie, mam 13 lat i mieszkam w Stw. < 33 Lubię swoje miasto, pomimo, że nie ma dużo galerii...^^ To chyba tyle Wam wystarczy : > O i jeszcze: osoba, która będzie dawała często komenty dostanie prezent z listy ^^
peace & love, slimshadie < 33
PS Pytania w komach ...:-) Powyżej moje zdj. autorskie, więc nie kopiować, bo mogę Was do sądu posłać za to : P