piątek, 22 lipca 2011

Pytania, które często zadajecie ; ) -cz.1

W tym poście właśnie dodam odpowiedzi na pytania, które mi często zadajecie na czacie, w mailu itd.
Oto 1:
Fajnie jest być najlepszym przyjacielem Uli?(to już stare, było zadawane w okresie, kiedy byłam z nią najlepszą przyjaciółką : D)
-Tak, ale nie ze względu na jej sławę, tylko na to, iż satysfakcjonuje mnie to, że mam prawdziwego najlepszego przyjaciela i jest mi z nim dobrze.
Poprosisz Ulę, aby mnie przyjęła do znajomych?
-Nie, nie mam zamiaru jej prosić o takie rzeczy, ponieważ:
a) nie chcę jej zawracać głowy
b) ona nie lubi takich rzeczy
c) to jest z resztą wkurzające
Jak ty to robisz, że zawsze świetnie wyglądasz?
Tu chciałam nieco rozszerzyć... Patrzcie i oglądajcie : )
1 krok: Wybieram oczy z jakimś kolorem cienia do powiek (kolorowym)

2 krok: Od czasu zakupu oczów kupuje jedynie ciuchy w kolorze ich cieniu do powiek + ewentualnie np. białe lub w połączeniu z białym.

krok 3: Oraz wybieram dodatki w tym kolorze i kolorze do niego podobnym, czyli srebrnym, białym, wrzosowym itd.. :)

Efekt doświadczenia: Następnie czego bym nie połączyła, to i tak do siebie pasuje ^^ Zobaczcie:
+
+
+
+
+
=

Tadaa! I tak za każdym razem ...^^
Mam nadzieję, że się Wam podobało :D
Jak dołączyć do waszego klubu?
-Nie mamy żadnego klubu, a jak już, to stowarzyszenie, które już niestety nie istnieje. Ale jeżeli chcesz się z nami ziać i cieszyć życiem, to musisz być jedynie fajny xDD
Kiedy Ula robi imprezy w nocy i w dzień?
-Na tego typu pytania zazwyczaj nie odpowiadam. Czemu? Ponieważ te imprezy są anonimowe, dla ZAPROSZONYCH gości.

Mam nadzieję, że post wam się spodobał. Pozdrawiam i życzę miłego dzionka! : D
slimshadie <3


Edit:
Pomyślałam, że dodam jeszcze fotki z imprezy ^^ Odbyła się ok. 2:00 w nocy, na Gra Plaża Chatroom. No i te 3 suuper osóbki; Ja (Kurczak :3), Czekolada < 3 (różowy żul xdd) i Szymeek (Króliczek!^^)

1.
Tutaj ja i czeko się gwałcimy ;o tzn. przynajmniej to tak wygląda xD Ona beka, a ja pierdzę >_< ^^

2.
Tutaj a my nie chcemy wstawać do szkoły i leżymy ile się da : D
Sorrki za tak mało fotek, ale ja byłam na niej krótko, bo potem Szymeek i Czeko poszli >_<

Paa! ; D Komentujcie ^^

poniedziałek, 18 lipca 2011

Reaktywacja + parę ciekawostek


Ohayo! Z tej strony slim <3 Gdy zobaczyłam, że komentujecie moje posty, bardzo się ucieszyłam. Dlatego postanowiłam, że zreaktywuję w nagrodę bloga.Jest new nagłówek, tło... Myślę, że Wam się spodoba. Trochę się natrudziłam, yhh ; P Mam nadzieję, że mnie nie zawiedziecie, w końcu robię to tylko dla Was ! <3
peace&love, Julka ; P
A teraz kilka ciekawostek, które dostrzegłam na msp w czasie mojej nieobecności na blogu ; DD




Pff... Kilka .. xd Mam tego więcej, aczkolwiek nie chciało mi się tego wsadzać x D
Zapraszam do komentowania ! < 3

poniedziałek, 27 czerwca 2011

FotQii z imprezki Uli bez Uli xD


Wiec tak... O :00 zaczęła się impra Uli (AnanaseQ). Oczywiście się spóźniłam xD i nie mogłam się ubrać ; > Ula przygotowała kuchnię na melanż, całą w piwie xdd
Ale ponieważ były tam pokemony, to zmieniłyśmy miejsce imprezki na pokój EmoLen. Było suupcio, a potem doszła jakaś Scarlet i Bieber, a potem drugi ! xD Zaczęli nas zadręczać. A Top_Diana przebrała się za pedobeara. xDD I Bieberki zaczęły się kłócić! Ten 1 bił tego 2 i wgl.. xD A ten 2 się zesrał XD Bahahah! Czas na opis zdjęć :D A no i Ula na początku była, a potem zwiała .. ale cóż :p







0. Justinki proszą mnie o chodzenie ; / xD
1. Dżastinek nr.2 ukrywa się przed pedobearem, bo one gwałcą dzieci XD
2. My na różowej lini, czyli męskie pogaduchy xD
3. Ja, luzowa i czeko < 3
4. Ja i czeko :D
5. Walka Biberów! xD Bieber nr. 2 (ciemne włosy) wziął lepszą broń - jego śpiew xD A ponieważ Bieber nie umie się bić, to Bieber nr. 1 przegrał :D
6. Ja z BIEBERKIEEM! xD

sobota, 30 kwietnia 2011

Lista lubianych :P

Każdy ma złotą listę, a ja mam lubianych : D
oto oni:
Naticzka
Louly
Lansuje siee < 33
uluniunia
Top_Diana
i to NA RAZIE tyle... Może o niektórych zapomniałam :P


Uwielbiam Was < 3

Hahaha! Polewka normalnie ...^^



impreza u Iwony (Lansuje siee < 33) z udziałem m.in: Uli (uluniunia) ; ]
Ja jakie zaciśnięte zęby XD Na blogu Uli i Iwony również są fotki...^^
Nigdy tego nie zapomnę xD

piątek, 29 kwietnia 2011

Siemka! < 3



Hejcia! < 3 Jestem Julaa, czyli slimshadie, mam 13 lat i mieszkam w Stw. < 33 Lubię swoje miasto, pomimo, że nie ma dużo galerii...^^ To chyba tyle Wam wystarczy : > O i jeszcze: osoba, która będzie dawała często komenty dostanie prezent z listy ^^
peace & love, slimshadie < 33
PS Pytania w komach ...:-) Powyżej moje zdj. autorskie, więc nie kopiować, bo mogę Was do sądu posłać za to : P